MÖBLER / Bord / Salongsbord 11299342
nr 1129 9342
Salongsbord
1800-tal, längd: 112 cm, djup: 82 cm, höjd: 68 cm
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 18 september 2017
kl 20:12:40
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)